Yükleniyor...
BİZ KİMİZ


40 yılı aşkın bir süredir, Kütahya da bir birinden farklı kapasite ve özelliklere sahip bir çok Toplu Konut, Yap-sat, Villa ve benzeri inşaatlar yapan Karadeniz İnşaat bünyesinde, Otelcilik, Yeme ve içme, Turizm konulu faaliyetleri kapsayan FERSU TURİZM TİC. LTD. ŞTİ. Olarak Yoncalı Kaplıca Turizm Bölgesinde bulunan, Konaklama, Kür merkezi, Restoran ve Spa hizmetleri sunan oteli 2018 yılı şubat ayında özel idareden mülkü ve arazisi ile satın alıp ciddi masraflar yaparak yenileyen, hizmet kalitesini arttıran, güler yüzlü ve memnuniyet odaklı, yeni profesyonel kadrosu ile 04.08.2018 tarihinde hizmete açılan YONCALI TERMAL OTEL & SPA yız.


HİZMETLERİMİZ


Havuzlarımız ve Spa bölümümüz:

Jeotermal bölge olan Yoncalı da hem şehir oteli, hem tatil oteli, hem termal oteli, hem de kaplıca oteli olmanın yanı sıra spa hizmetleri de sunan gerçek anlamda bir Termal ve Kaplıca oteliyiz. İçerdiği mineraller sayesinde gençlik suyu olarak da bilinen kaynak havuzlarımızda gerek sağlık gerek tedavi gerek ise dinlenme amaçlı faydalanılabildiği gibi, bir birinden farklı metotlar ile yapılan 8 masaj türü ile gerçek kas rahatlamasını sağlıyoruz.

Havuzlarımız:

Kütahya ili sınırları içinde konsept ve hizmet çeşitliliği açısından rakip tanımayan 3 adet kapalı, 2 adet açık termal ( yarı olimpik )havuzları ile yaz kış hizmetimiz devam etmektedir.

Mutfak ve Restoranımız:

Türk ve Dünya mutfağından örneklemeler ve tatlar ile sabah ve akşam açık büfe kahvaltılarımızla konaklama yapan misafirlerimizin midelerini de şımartıyoruz. Sabah sıcak çıkan poğaçalarımız ve unlu mamullerimizin kokusunun yanı sıra tatlarıyla da misafirlerimizi büyülüyoruz.


OTEL ÖZELLİKLERİMİZ


Odalarımız:

Otelimiz, 65 standart, 4 Junior Suite, 2 Suite, 2 King Suite olmak üzere toplam 73 oda ile konaklama hizmeti vermektedir.

Restoranlarımız:

300 kişilik Kapalı, 600 kişilik Havuz başı, 1000 kişilik kır Restoranları ile yeme ve içme hizmetleri sunmakla birlikte, Düğün organizasyonları, Davetler, Barbekü partisi, Mezuniyet organizasyonları, gala yemekleri ile de hizmet ağını genişletmiştir.

Barlarımız:

Lobi bar, Vitamin bar, Restoran bar ve Havuz bar olarak toplam 4 adet bar ile yemek sonrası misafirlere keyifli anlar yaşama imkânları sunulmaktadır.

Aktivitelerimiz:

Oyun Salonu, Tv Salonu, Çini market, Spa merkezi, 6 adet masaj salonu, 4 adet özel jakuzili ve kurnalı aile banyoları, Tuz odası, Kür odası , Çamur banyosu, Fıtness salonu, Bilardo ve Masatenisi salonu, 3 Adet kapalı 2 adet açık termal havuzlar, 3 adet Türk hamamı, Gelin hamamı, 2 adet sauna, 2 adet Buhar odası, Kadınlara özel Türk hamamı, Kadınlara özel kapalı Termal havuz, Açık – Kapalı çocuk oyun alanları, Mini Club.

Yoncalı Termal Otel Spa

Yoncalı Mahallesi Kütahya Caddesi No:45 / Kütahya

Telefon: 0274 249 44 44